Hüseyin Sandıklı

ilahi Grubu & Grup AKABE & Hüseyinsandikli,Almanya ilahi Grubu,AKABE ilahi Ekibi

Grup Akabe

Rahman ve Rahim olan yüce Allah’ın adıyla

AKABE : Mekke’ye üç km kadar uzaklıkta bulunan, Mina ile Mekke arasındaki bir mevkiye verilen ad ve islam tarihinde akabe biatlarının yapıldığı yerdir.

Kelime anlamı: Dik, yokuş ve sarp yerden geçen geçit anlamlarına geliyor.

İlahi Grubu Grup AKABE, 2002 yılında toplumumuzun aradığı ilahili ve islam ahlakına uygun programları icra etmek

Grup Akabe

ve gönüllerindeki ilahi aşkı, siz değerli ilahi severler ile paylaşmak adına Akabe Gençlik ve Kültür Derneği çatısı altında kuruldu. Grup AKABE, yani Akabe ilahi grubu, bir çok televizyon kanalında programlara katılmış ve sayisiz programlarını yaptığımız gönül dostlarımıza ve bizleri destekleyen kurum ve kuruluşlara teşekkürü bir borç biliyoruz. Faliyetlerimize ve çalışmalarımıza hiç ara vermeden Allah’ın rızasını gözeterek, gençlerimize ilahilerimizle birşeyler vermek ve yine gençleri kazanmak adına kurulmuş bir ilahi ekibidir. Grup AKABE ismi adı altında şuan Avrupa ve Türkiye’de faliyet gösteren tek ekip biziz. İsmimizi kullanıp program almaya calışanlara itibar etmeyin.

Programlarımızda Salavat-i şerifler, Kur’an-ı Kerim, ilahi piyasasındaki en güncel ilahiler, klasik eserler, kendi eserlerimiz, talep üzerine Kürtce ilahiler, Arapca ilahiler, halkmüziği, sanat müziği, yemek esnasında ney taksimi, yarışmalar, ve renkli etkinliklerle programlarımızı icra etmekteyiz. Talebiniz üzerine semazen, Nasreddin Hoca, palyaço, şovmen, Kafkas halk danslari, zeybek ekibi, horon ekibi, kameraman, davul & zurna, dekorasyon ve yemek gibi ihtiyaçlarınızı temin edebiliriz.

Grup AKABE, AKABE İlahi Grubu başta Almanya olmak üzere, Hollanda, Belçika, Fransa, Avusturya, Isvicre, Danimarka, İsveç, Türkiye ve tüm Avrupa’da sahne almaktadır.

Grup AKABE olarak düğün, nisan, sünnet, konser, kermes ve teşkilat programlarınızı donanımlı ses sistemimizle salonlarda enstrümanlar eşliğinde yapmaktayız. Camii programlarımizı tefler eşliğinde icra etmekteyiz.

Grup AKABE (Akabe İlahi Grubu), 4 kişiden oluşmakla beraber istek ve arzularınıza göre müzisyen takviyesi etmektedir. Çesitli tarzlarda ilahiler icra edebilmekte ve zaman zaman değisik etkenlikler ile programları sunmaktadir. Tabiki bizi herzaman gözeten alemlerin Rabbi olan Allah’a hamd-ü senalar olsun diyerek, bizi destekleyen tüm gönül dostlarımıza ve hocalarımıza tekrar tekrar teşekkürü bir borç biliyoruz.

Grup AKABE sanatçılarından Hüseyin Sandıklı’nın „Nurlu Medine’m“ adlı ilahi albümü Ağustos 2008 de Türkiye’de Hacilar Produksiyon’dan piyasaya çikti. Nurlu Medine’n adlı video klibi TV ekranlarında gösterilmektedir. Sevilen ilahi sanatçımız Hüseyin Sandıklı’nın beklenen ikinci ilahi albümü Güzel Allah’ım 2011 Ramazan ayında İsra Dağitim etiketiyle piyasadakiı yerini aldı. Efendim (S.a.v) video klibi kanallarda gösterime girmiştir.

Hüseyin Sandıklı’nın iki yıl üzerinde calışmış olduğu üçüncü ilahi albümü Elhamdulillah 2016 Mayis ayında piyasaya çıktı.Grup AKABE ilahi sanatçısı Hüseyin Sandıklı organizesinde programlarina kaldığı yerden yeniliklerle devam etmektedir..

                       Selam ve dua ile

                         GRUP AKABE

                    http://www.grupakabe.de

                    http://www.grupakabe.com

 

Açıklama : Grup AKABE Mustafa İslamoğlu vakfı olan „AKABE vakfı“ ile hiç bir  bağlantısı yoktur. Kamuoyuna önemle duyurulur.